УСПЕХ УЧЕНИКА НА
ТАКМИЧЕЊИМА ШКОЛСКЕ 2015/16. ГОДИНЕ
Српски језик
Општинско такмичење – 25
Градско такмичење – 11
Републичко такмичење – 1
Математика
Општинско такмичење – 13
Градско такмичење – 1
Мислиша
2 награде
8 похвала
Информатика и рачунарство
Општинско такмичење – 6
Градско такмичење – 2
Републичко такмичење – 1
Физика
Општинско такмичење – 5
Градско такмичење – 4
Републичко такмичење – 2
Биологија
Градско такмичење – 7
Хемија
Општинско такмичење – 3
Историја
Општинско такмичење – 2
Градско такмичење – 1
Музичко васпитање
Општинско такмичење – 4
Енглески језик
Општинско такмичење – 1
ТИО
Општинско такмичење – 4
Градско такмичење – 1
Физичко васпитање
Општинско такмичење – 33
Градско такмичење – 6
Међуокружно такмичење – 1
Укупно
136 награда
6 награда на међународном такмичењу
Општинско такмичење 96
Градско такмичење 33
Међуокружно такмичење 1
Републичко такмичење 4
Мислиша 2
Међународно такмичење 6
_________________________________________
Укупно: 142
ПРЕДМЕТ
|
РАЗРЕД
|
ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА
|
ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА
|
НИВО ТАКМИЧЕЊА
|
РАНГ
|
Књижевна
олимпијада
|
VII
|
Ивана
Марјановић
|
Ана
Бешевић
|
Општинско
|
II место
|
Градско
|
II место
|
Републичко
|
пласман
|
Књижевна
олимпијада
|
VII
|
Тара
Вељковић
|
Ана
Бешевић
|
Општинско
|
III место
|
Градско
|
I место
|
Републичко
|
пласман
|
Књижевна
олимпијада
|
VIII
|
Јована
Марјановић
|
Милорад
Путниковић
|
Општинско
|
II место
|
Књижевна
олимпијада
|
VIII
|
Адријана
Караилијаз
|
Ана
Бешевић
|
Општинско
|
II место
|
Књижевна
олимпијада
|
VIII
|
Сара
Дебељевић
|
Ана
Бешевић
|
Градско
|
II место
|
Републичко
|
пласман
|
Књижевна
олимпијада
|
VIII
|
Јелена
Попов
|
Ана
Бешевић
|
Општинско
|
II место
|
Градско
|
II место
|
Републичко
|
пласман
|
Књижевна
олимпијада
|
VIII
|
Сташа
Тршић
|
Ана
Бешевић
|
Општинско
|
III место
|
Градско
|
I место
|
Републичко
|
пласман
|
Биологија
|
V
|
Марија Станојевић
|
Даница Тусић
|
Градско
|
II место
|
V
|
Алекса Голубовић
|
Даница Тусић
|
Градско
|
III место
|
V
|
Владана Вучковић
|
Даница Тусић
|
Градско
|
III место
|
VI
|
Радомир Перишић
|
Даница Тусић
|
Градско
|
I место
|
VII
|
Милица Николић
|
Лела Недељковић
|
Градско
|
II место
|
VIII
|
Катарина Ђуровић
|
Наталија Петровић
|
Градско
|
II место
|
VIII
|
Сара Зимоњић
|
Даница Тусић
|
Градско
|
III место
|
Историја
|
V
|
Тамара
Вранеш
|
Зоран
Павловић
|
Општинско
|
III место
|
Градско
|
II место
|
Историја
|
VII
|
Душан
Павић
|
Зоран
Павловић
|
Општинско
|
III место
|
Енглески
језик
|
VIII
|
Марија
Лазић
|
Драгана
Будимировић
|
Општинско
|
III место
|
Математика
|
III
|
Илија
Продановић
|
Јасмина
Бајчетић
|
Општинско
|
I место
|
Математика
|
V
|
Андрија
Динић
|
Љиљана
Ђикић
|
Општинско
|
III место
|
Математика
|
V
|
Александар
Дамњановић
|
Јелена
Лончар
|
Општинско
|
III место
|
Математика
|
VI
|
Вера
Влашки
|
Катарина
Трајковић
|
Општинско
|
III место
|
Градско
|
III
место
|
Математика
|
VIII
|
Мирослав
Поповић
|
Ратка
Живојиновић
|
Општинско
|
III место
|
Хемија
|
VII
|
Милица
Инђић
|
Ивана
Радовић
|
Општинско
|
II место
|
Хемија
|
VIII
|
Сара
Дебељевић
|
Ивана
Радовић
|
Општинско
|
II место
|
Хемија
|
VIII
|
Катарина
Ђуровић
|
Тамара
Шево
|
Општинско
|
III место
|
Информатика
и рачунарство
|
VI
|
Радомир
Перишић
|
Бранко
Петровић
|
Општинско
|
I место
|
Градско
|
I место
|
Републичко
|
III место
|
Информатика
и рачунарство
|
VIII
|
Мирослав
Поповић
|
Катарина
Трајковић
|
Општинско
|
I место
|
Информатика
и рачунарство
|
V
|
Андрија
Динић
|
Бранко
Петровић
|
Општинско
|
II место
|
Градско
|
II место
|
Информатика
и рачунарство
|
VI
|
Видан
Милошевић
|
Бранко
Петровић
|
Општинско
|
II место
|
Физика
|
VI
|
Иван
Фершиши
|
Слађана
Шкода
|
Општинско
|
I место
|
Градско
|
II место
|
Републичко
|
пласман
|
Физика
|
VI
|
Видан
Милошевић
|
Слађана
Шкода
|
Општинско
|
II место
|
Градско
|
II место
|
Републичко
|
III место
|
Физика
|
VI
|
Никола
Спалевић
|
Даница
Билаковић
|
Општинско
|
III место
|
Физика
|
VII
|
Ана
Гојсовић
|
Слађана
Шкода
|
Општинско
|
III место
|
Градско
|
III место
|
Физика
|
VIII
|
Мирослав
Поповић
|
Тамара
Шево
|
Општинско
|
I место
|
Градско
|
III место
|
Републичко
|
III место
|
ТИО
|
V
|
Сара
Симић
|
Бранислава
Крунић
|
Општинско
|
III место
|
Градско
|
I место
|
Републичко
|
пласман
|
ТИО
|
VII
|
Ана
Марија Трајковић
|
Бранка
Јаковљевић
|
Општинско
|
III место
|
ТИО
|
VIII
|
Јована
Марјановић
|
Нада
Слимак
|
Општинско
|
I место
|
Српски
језик
|
V
|
Матеја
Брковић
|
Драгана
Вељковић
|
Општинско
|
II место
|
Српски
језик
|
V
|
Лука
Милићевић
|
Горан
Стијак
|
Општинско
|
II место
|
Градско
|
II место
|
Српски
језик
|
V
|
Андрија
Динић
|
Драгана
Вељковић
|
Општинско
|
III место
|
Градско
|
III место
|
Српски
језик
|
V
|
Анђелија
Кадијевић
|
Драгана
Вељковић
|
Општинско
|
III место
|
Српски
језик
|
V
|
Лука
Дебељевић
|
Горан
Стијак
|
Општинско
|
III место
|
Градско
|
II место
|
Српски
језик
|
VI
|
Тамара
Милановић
|
Драгана
Вељковић
|
Општинско
|
I место
|
Српски
језик
|
VI
|
Вера
Влашки
|
Горан
Стијак
|
Општинско
|
III место
|
Градско
|
II место
|
Српски
језик
|
VII
|
Тамара
Димишковски
|
Александар
Алексић
|
Општинско
|
I место
|
Градско
|
II место
|
Републичко
|
II место
|
Српски
језик
|
VII
|
Ивана
Јовановић
|
Александар
Алексић
|
Општинско
|
III место
|
Српски
језик
|
VIII
|
Марија
Крстић
|
Ана
Бешевић
|
Општинско
|
II место
|
Такмичење
рецитатора
|
VIII
|
Катарина
Павловић
|
Ана
Бешевић
|
Општинско
|
I место
|
Тесла Инфо куп
|
VIII
|
Вук Дојчиновић
|
Јелена Лончар
|
Републичко
|
пласман
|
Тесла Инфо куп
|
VIII
|
Данило Боричић
|
Јелена Лончар
|
Републичко
|
пласман
|
|
|
|
|
|
|
КОМПЛЕТНУ АНАЛИЗУ УСПЕХА УЧЕНИКА НА ТАКМИЧЕЊИМА МОЖЕТЕ ПРЕУЗЕТИ НА РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА