прва/ претходна страна/ 1 2 3 4 5  ... /следећа страна /последња
01 јануар 2019

МУДРИЦА

ИЗАШЛА ЈЕ НОВА МУДРИЦА- ШКОЛСКИ ЧАСОПИС!

Преузмите нови број Mudrica.pdf

УЖИВАЈТЕ!

28 децембар 2018

Срећно

СРЕЋНИ НОВОГОДИШЊИ И БОЖИЋНИ ПРАЗНИЦИ!

25 децембар 2018

Крцко Орашчић

Ученици 8-ог разреда А и Б смене са наставницама музичке културе, Тамаром Којић и Јеленом Станојевић у Народном позоришту. Ученици су гледали балет “ Крцко Орашчић” П. И. Чајковског

24 децембар 2018

Кавалерија рустикана

21.11.2018.год. ученици 8- ог разреда  са наставницом музичке културе Јеленом Станојевић гледали оперу. Гледано дело: П. Маскањи -“ Кавалерија рустикана”

26 новембар 2018

"Живети у згради је лако, када нас томе учи Херој Станко"

Ученици 2/2, 2/4, 2/6 и 2/8 присуствовали су представи "Живети у згради је лако, када нас томе учи Херој Станко", у организацији ЈП "Градско стамбено". Представа је на деци интересантан и интерактиван начин приказала правила понашања у зградама и шта урадити у случају појединих ситуација. Ученици су били обрадовани поклонима.

прва/ претходна страна/ 1 2 3 4 5  ... /следећа страна /последња
Администрација      Законом заштићено. Сва права задржава   Ti Computers Solutions