прва/ претходна страна/ 1 2 3 4 5  ... /следећа страна /последња
06 децембар 2017

Добро дрво

На  конкурсу "Добро дрво" на ком су учествовали ученици наше школе, многи ученици су  одабрани да учествују на изложби, а неки од њих су и награђени.

Списак ученика који су награђени:

I  разред:

Награде:

1. Михајло Трајковић, I-3

2. Стефан Обрадовић, I-3

Одабрани ученици I разреда:

Теодора Вељковић, I-3

Урош Пешић, I-3

Лара Здравковић, I-3

Софија Стојановић, I-3

Анастасија Ракић, I-3

Дуња Томић, I-3

Петар Перовић, I-3

Ленка Лаништанин, I-3

Александар Думић, I-3

Изложба ће се одржати 9. децембра, у 20 часова, у културном центру Барака у Нушићевој улици, преко пута Општинске сале за венчања. Додела награда је у 20:30h.

Честитамо!

06 децембар 2017

Дечја тезга

Ученици одељења I-3 су учествовали на Дечјој тезги! Погледајте прилог (од 7-ог минута).

29 новембар 2017

Креативна радионица

27.11.2017. године одржана је ликовна радионица КЛУБА РОДИТЕЉА И НАСТАВНИКА наше школе. Радионицу је водила наставница Мирјана Вуксановић, а материјал је био обезбеђен донацијом књижаре "Ливро".
Тема радионице су ускршње честитке које ће бити изложене на новогодишњем сајму у нашој школи који ће се одржати у децембру.

24 новембар 2017

Мали ватрогасци

Ученици 3. и 4. разреда наше школе су 22.новембра освојили прво место на Општинском такмичењу Добровољног ватрогасног друштва у категорији подмлатка и тако се пласирали на Градско такмичење које ће се одржати 25.новембра у просторијама  Ватрогасно-специјалистичке бригаде са почетком у 11часова.

14 новембар 2017

Весело поврће

Ученици 3/6  су у оквиру предмета Чувари природе, припремили представу "Весело поврће" за своје другаре.
Сјајно смо се провели и било је веома едукативно.

прва/ претходна страна/ 1 2 3 4 5  ... /следећа страна /последња
Администрација      Законом заштићено. Сва права задржава   Ti Computers Solutions