прва/ претходна страна/ 1 2 3 4 5  ... /следећа страна /последња
21 новембар 2022

Финале конкурса

Наши четвртаци прошли у финале конкурса „Уради нешто драстично да смеће постане фантастично”. Гласајте за нашу школу и пружите нам подршку. Гласање се обавља на сајту https://francuskanedelja.rs/csr-akcija.html и траје од 17. до 23. новембра. Унапред захвални.

Погледајте рад OŠ „DESPOT STEFAN LAZAREVIĆ – BEOGRAD - Francuska nedelja

08 новембар 2022

Tekvondo

Na takmičenju Trofej Beograda u tekvondou, naša sjajna Anastasija Janković 7-4, osvojila je 3 zlatne medalje🥇🥇🥇
BRAVO ANASTASIJA♥️

Sportski ples

Juče je održan još jedan kvalifikacioni turnir u sportskom plesu odakle se naša Kalina Pasarić 5/1 vratila sa srebrom oko vrata.🥈
Nastavlja vredno da trenira jer je pred njom svetsko takmičenje WDSF koje će se održati za dve nedelje u Sarajevu.
BRAVO KALINA♥️

Zlatni dečaci

ZLATNI DEČACI 1.MESTO NA GRADSKOM TAKMIČENJU IZ KOŠARKE! 🥇🏆🎉🎊
BRAVO👏❤️

Eko muzej

Učenici 4. razreda OŠ"Despot Stefan Lazarević" učestvovali su na konkursu "Učini nešto drastično da smeće postane fantastično!"
Ideja da i stare stvari mogu biti korisne i lepe dovela nas je do ovog EKO MUZEJA. U pravljenju je učestvovalo oko 200 naših đaka, 7 učiteljica i naš divni domar.😊
BRAVO za sve naše sjajne učenike i njihove učiteljice, i naravno domara♥️

прва/ претходна страна/ 1 2 3 4 5  ... /следећа страна /последња
Администрација      Законом заштићено. Сва права задржава   Ti Computers Solutions