прва/ претходна страна/ 1 2 3 4 5  ... /следећа страна /последња
17 октобар 2019

ПОСЕТА ДЕЛЕГАЦИЈЕ КОРЕЈЕ НАШОЈ ШКОЛИ

У Београду је отворен Центара за образовну технологију у оквиру Завода за вредновање квалитета образовања и васпитања као важан помак за промовисање педагошке примене дигиталних технологија ради постизања бољих постигнућа ученика.

На скупу је потписан и Меморандум о разумевању између Завода за вредновање квалитета образовања и васпитања и института Keрис (Korean Education and Research Information Service) и представљени  резултати сарадње стручњака из КЕРИС-а и ЗВКОВ-а у вези осигурања квалитета образовања и васпитања у области примене образовне технологије.

Нашу школу је посетила делегација Института Керис на челу са председницом  Хае Ја Парк. Циљ посете је био коначни договор о опремању простора школе најсавременијом опремом за примену дигиталне технологије у настави. Том приликом нам су уручени и поклони- 5 робота који ће се користити у настави програмирања.

16 октобар 2019

ТАКМИЧЕЊА

У току Дечије недеље ученици млађих и старијих разреда организовали су на часовима физичког васпитања међуодељенска такмичења.

15 октобар 2019

ОБЕЛЕЖИВАЧ КЊИГА

У оквиру Дечије недеље одељења III-2, III-4 и III-8 правили су обележиваче књига за млађе ученике.

15 октобар 2019

ДРУЖЕЊЕ ПРВАКА

Ученици одељења I-1, I-3 и I-5 организовали су заједничко дружење и слободне активности у школском дворишту.

11 октобар 2019

РЕЦИКЛИРАЈ И УЛЕПШАЈ УЧИОНИЦУ

прва/ претходна страна/ 1 2 3 4 5  ... /следећа страна /последња
Администрација      Законом заштићено. Сва права задржава   Ti Computers Solutions