прва/ претходна страна/ 1 2 3 4 5  ... /следећа страна /последња
13 октобар 2017

Дечја недеља

У овиру Дечје недеље, одељење 1/8 је имало међугенерацијско дружење са мамама, татама, бакама и декама.

09 октобар 2017

ОБАВЕШТЕЊЕ

Обавештење за родитеље ученика 1. и 2. разреда који иду у продужени боравак:

Поштовани родитељи,

С обзиром на прекид у снабдевању храном од стране изабраног дистрибутера, молимо Вас да у наредних неколико дана својој деци пакујете оброк.

Чим будемо имали информације o наставку снабдевања  обавестићемо Вас.

С поштовањем, управа школе                                                                                            09.10.2017.

06 октобар 2017

Креатива

У оквиру  Дечије недеље 05.10.2017. одржана је плесна радионица " Плес за све генерације" у ОШ " Вељко Дугошевић ". Нашу школу су представљале ученице 4. и 5. разреда: Ивана Мићовић, Нађа Николић, Марта Павловић и Јована Стајчић које су и чланице СПК Креатива, кореографијом "Пећински људи". Ове вредне девојчице су освојиле многе награде на домаћим и међународним такмичењима у модерним плесовима, а четири године за редом су и представници Србије на највећој манифестацији дечијег стваралаштва, Радост Европе.

04 октобар 2017

КРЕФ 2017

Наставнице разредне наставе Јелена Ристић и Весна Дамњановић су освојиле треће место на међународном такмичењу  КРЕФ 2017!
Честитамо на овом огромном успеху!

30 август 2017

1. септембар

Обавештавамо ученике и родитеље да ће настава почети 1.9.2017. године.

Распоред смена је следећи:

Смена А пре подне

Смена Б после подне

Желимо Вам успешну нову школску годину!

прва/ претходна страна/ 1 2 3 4 5  ... /следећа страна /последња
Администрација      Законом заштићено. Сва права задржава   Ti Computers Solutions