Т

АКМИЧЕЊА 2019-2020.

СРПСКИ ЈЕЗИК

Језик и култура изражавања

Школско такмичење

Пети разред

1. Дина Лазаревић, 5/3 (Горан Стијак)

2. Дамјан Кадијевић, 5/6 (Драгана Вељковић)

3. Игњат Милошевић, 5/4 (Драгана Вељковић)

Шести разред

1. Филип Поник, 6/5 (Горан Стијак)

2. Димитрије Милутиновић, 6/1 (Милена Марковић Пановић/ Јелена Костић)

3. Лазар Костић, 6/6 (Драгана Вељковић)

Седми разред

1. Илија Продановић, 7/3 (Милена Марковић Пановић/ Јелена Костић)

2. Теа Пејић, 7/5 (Милена Марковић Пановић/ Јелена Костић)

3. Никша Петош, 7/2 (Марина Јовановић)

    Урош Јовановић, 7/7 (Милена Марковић Пановић/ Јелена Костић)

Осми разред

1. Анђела Тешић, 8/5 (Горан Стијак)

2. Николина Вукотић, 8/5 (Горан Стијак)

3. Давид Спасић, 8/4 (Марина Јовановић)

**********

Књижевна олимпијада

Школско такмичење

Седми разред

1. Теодора Јанковски, 7/4 (Драгана Вељковић)

2. Наташа Исаковић, 7/4 (Драгана Вељковић)

3. Марко Стојановић, 7/4 (Драгана Вељковић)

Осми разред

1. Анђела Тешић, 8/5 (Горан Стијак)

2. Матеја Живановић, 8/5 (Горан Стијак)

    Марија Гошић, 8/5 (Горан Стијак)

3. Балша Јањушевић, 8/5 (Горан Стијак)

Општинско такмичење

Седми разред

Теодора Јанковски, 7/4 – 1. место (Драгана Вељковић)

Наташа Исаковић, 7/4 – 2. место (Драгана Вељковић)

Марко Стојановић, 7/4 – 3. место (Драгана Вељковић)

Осми разред

Анђела Тешић, 8/5 – 1. место (Горан Стијак)

Матеја Живановић, 8/5 – 2. место (Горан Стијак)

Марија Гошић, 8/5 – 2. место (Горан Стијак)

Балша Јањушевић, 8/5 – 2. место (Горан Стијак)

Остала такмичења нису одржана.

**********

ЧИТАМ ПА ШТА?

Општинско такмичење

Ленка Лаништанин, 3/3 – 1. место (Јасмина Бајчетић)

Јана Лаништанин, 4/1 – 1. место (Снежана Крстић)

Гаврило Бундало, 4/1 – 1. место (Снежана Крстић)

Милица Цвјетковић, 4/6 – 1. место (Катарина Верић)

Остала такмичења нису одржана.

**********

ЂАЧКА ПЕСНИЧКА СУСРЕТАЊА

Општинско такмичење

Софија Веселиновић, 3/3 – 3. место (Јасмина Бајчетић)

**********

Такмичење рецитатора

Млађи разреди

Школско такмичење

1. Неда Бјелић, 2/5 – (Јелена Ристић)

Старији разреди

Школско такмичење

1. Дамјан Кадијевић, 5/6 (Драгана Вељковић)

2. Милица Божић, 6/6 (Драгана Вељковић)

**********

МАТЕМАТИКА

Школско такмичење

Трећи разред

1. Марко Максимовић, 3/5 (Александра Шипка)

    Јана Таушановић, 3/4 (Зорица Марковић)

    Луција Киш, 3/4 (Зорица Марковић)

2. Александар Левков, 3/1 (Весна Масларевић)

    Ленка Лаништанин, 3/3 (Јасмина Бајчетић)

    Исидора Младеновић, 3/7 (Љиљана Мијалковић)

    Ана Енчева, 3/7 (Љиљана Мијалковић)

Четврти разред

1. Јана Лаништанин, 4/1 (Снежана Крстић)

    Јана Спремић, 4/5 (Весна Шарац)

    Лена Јанковић, 4/5 (Весна Шарац)

Пети разред

1. Андрија Контић, 5/6 (Јелена Лакушић)

    Лара Марковић, 5/5 (Верица Марковић)

2. Јана Јоксић, 5/3 (Верица Марковић)

    Стефан Петровић, 5/5 (Верица Марковић)

    Димитрије Ивановић, 5/4 (Љиљана Ђикић)

    Никола Лазовић, 5/1 (Катарина Мратинковић Трајковић)

3. Стефан Миликић, 5/2 (Љиљана Ђикић)

    Лука Веселиновић, 5/3 (Верица Марковић)

    Милица Радаковић, 5/3 (Верица Марковић)

    Лена Ристић, 5/1 (Катарина Мратинковић Трајковић)

    Маша Јањушевић, 5/5 (Верица Марковић)

    Уна Тепић, 5/1 (Катарина Мратинковић Трајковић)

Шести разред

1. Теодора Турањанин, 6/4 (Јелена Лакушић)

    Дамјан Граовац, 6/3 (Верица Марковић)

    Марко Кнежевић, 6/3 (Верица Марковић)

    Димитрије Милутиновић, 6/1 (Верица Марковић)

2. Огњен Спасенић, 6/2 (Јелена Лакушић)

3. Филип Стојанов, 6/4 (Јелена Лакушић)

Седми разред

3. Илија Продановић, 7/3  (Ратка Живојиновић)

    Татјана Којовић, 7/4 (Милица Видергар)

Осми разред

1. Милош Милутиновић, 8/2 (Милица Видергар)

3. Душан Марковић, 8/3 (Ратка Живојиновић)

3. Балша Јањушевић, 8/5 (Ратка Живојиновић)

Општинско такмичење

Трећи разред

Марко Максимовић, 3/5 – 2. место (Александра Шипка)

Четврти разред                                                                                                

Јана Спремић, 4/5 – 3. место (Весна Шарац)

Лена Јанковић, 4/5 – 3. место (Весна Шарац)

Пети разред

Лука Веселиновић, 5/3 – 1. место (Верица Марковић)

Лена Ристић, 5/1 – 3. место (Катарина Мратинковић Трајковић)

Никола Лазовић, 5/1 – 3. место (Катарина Мратинковић Трајковић)

Лара Марковић, 5/5 – 3. место (Верица Марковић)

Градско такмичење

Четврти разред

Лена Јанковић, 4/5 – 3. место (Весна Шарац)

Пети разред

Никола Лазовић, 5/1 – похвала (Катарина Мратинковић Трајковић)

Шести разред

Дамјан Граовац, 6/3 – 1. место (Верица Марковић)

Републичко такмичење

Шести разред

Дамјан Граовац, 6/3 – 2. место (Верица Марковић)

**********

МИСЛИША– Такмичење Друштва математичара „Архимедес“

Први разред

Петар Наумовић, 1/5 – 2. место (Оливера Вучелић)

Огњен Милинковић, 1/6 – 2. место (Јасна Рожина)

Димитрије Томић, 1/1 – 3. место (Даница Николић)

Павле Кнежевић, 1/1 – 3. место (Даница Николић)

Глорија Ђенић, 1/3 – 3. место (Ана Лазић)

Милица Марјановић, 1/6 – 3. место (Јасна Рожина)

Лука Митровић, 1/6 – 3. место (Јасна Рожина)

Растко Кековић, 1/1 – похвала (Даница Николић)

Марко Андрејић, 1/6 – похвала (Јасна Рожина)

Други разред

Данило Младеновић, 2/3 – 3. место (Сања Ђекић)

Лазар Милићевић, 2/3 – 3. место (Сања Ђекић)

Филип Добросављевић, 2/2 – 3. место (Александра Стефановић)

Страхиња Васовић, 2/6 – 3. место (Марија Антић)

Јулија Јовић, 2/7 – похвала (Марија Спасић)

Михајло Милић, 2/1 – похвала (Оља Савић)

Војислав Мирковић, 2/2 – похвала (Александра Стефановић)

Дамјан Павловић, 2/2 – похвала (Александра Стефановић)

Даница Вучић, 2/3 – похвала (Сања Ђекић)

Михајло Радивојевић, 2/3 – похвала (Сања Ђекић)

Урош Здравковић, 2/3 – похвала (Сања Ђекић)

Никола Трипковић, 2/2 – похвала (Александра Стефановић)

Трећи разред

Катарина Стојановић, 3/4 – похвала (Зорица Марковић)

Четврти разред

Слободан Марковић, 4/6 – 1. место (Катарина Верић)

Вук Алексић, 4/5 – 2. место (Весна Шарац)

Лазар Гаврило Трајковић, 4/1 – похвала (Снежана Крстић)

Никола Главић, 4/5 – похвала (Весна Шарац)

Лена Јанковић, 4/5 – похвала (Весна Шарац)

Василије Милетић, 4/5 – похвала (Весна Шарац)

Алекса Продановић, 4/7 – похвала (Бојана Липовац)

Тијана Живановић, 4/7 – похвала (Бојана Липовац)

Пети разред

Лука Веселиновић, 5/3 – похвала (Верица Марковић)

Лара Марковић, 5/5 – похвала (Верица Марковић)

Седми разред

Илија Продановић, 7/3 – 3. место  (Ратка Живојиновић)

**********

ФИЗИКА

Општинско такмичење  

Шести разред

Дамјан Граовац, 6/3 – 1. место (Тамара Шево)

Марко Кнежевић, 6/3 – 2. место (Тамара Шево)

Димитрије Милутиновић, 6/1 – 2. место (Тамара Шево)

Стефан Миловановић 6/2 – 3. место (Слађана Шкода)

Ана Љуштина, 6/2 – 3. место (Слађана Шкода)

Седми разред

Илија Продановић, 7/3 – 2. место (Тамара Шево)

Осми разред

Милош Милутиновић, 8/2 – 3. место (Слађана Шкода)

Дамир Караилијаз, 8/6 – 3. место (Слађана Шкода)

Остала такмичења нису одржана.

***********

ХЕМИЈА

Школско такмичење

Осми разред

1. Дијана Бешкоски, 8/1 (Ивана Радовић)

2. Давид Спасић, 8/4 (Ивана Радовић)

    Тара Сиљановић, 8/4 (Ивана Радовић)

    Милош Милутиновић, 8/2 (Ивана Радовић)

3. Лука Димитријевић, 8/3 (Ивана Радовић)

Општинско такмичење

Осмиразред  

Давид Спасић, 8/4 – 1. место (Ивана Радовић)

Дијана Бешкоски, 8/1 – 2. место (Ивана Радовић)

Тара Сиљановић, 8/4 – 2. место (Ивана Радовић)

Милош Милутиновић, 8/2 – 2. место (Ивана Радовић)

Лука Димитријевић, 8/3 – 3. место (Ивана Радовић)

Остала такмичења нису одржана.

**********

БИОЛОГИЈА

Школско такмичење

Седми разред

1. Вук Тепић, 7/1 (Наталија Петровић)

2. Јелена Цветићанин, 7/2 (Даница Тусић)

Осми разред

1. Лука Димитријевић, 8/3 (Наталија Петровић)

2. Катарина Галовић, 8/4 (Даница Тусић)

Општинско  такмичење

Осми разред

Лука Димитријевић, 8/3 – 2. место (Наталија Петровић)

Остала такмичења нису одржана.

**********

ТИТ и ТИО

Школско такмичење

Авио моделарство

Шести разред

1. Василије Сретеновић, 6/1 (Бранка Јаковљевић)

2. Никола Јездимировић, 6/1 (Бранка Јаковљевић)

Рад по задатку

Пети разред

1. Душан Продановић, 5/5 (Бранислава Крунић)

2. Дуња Миленковић, 5/5 (Бранислава Крунић)

Шести разред

1. Марко Кнежевић, 6/3 (Бранислава Крунић)

Седми разред

1. Неда Енчева, 7/7 (Бранислава Крунић)

Општинско такмичење

Авио моделарство

Василије Сретеновић, 6/1 – 1. место (Бранка Јаковљевић)

Рад по задатку

Пети разред

Душан Продановић, 5/5 – 3. место (Бранислава Крунић)

Дуња Миленковић, 5/5 – 3. место (Бранислава Крунић)

Рад по задатку

Шести разред

Марко Кнежевић, 6/3 – 2. место (Бранислава Крунић)

Рад по задатку

Седми разред

Неда Енчева, 7/7 – 1. место (Бранислава Крунић)

Остала такмичења нису одржана.

**********

ИСТОРИЈА

 

Школско такмичење

Пети разред

  1. Лука Јаничић, 5/1 (Марија Витаљић)
  2. Вељко Станковић, 5/6 (Марија Витаљић)
  3. Милица Радаковић, 5/3 (Зоран Павловић)

На општинско такмичење још су се пласирали: Лука Веселиновић, 5/3, Ксенија Антић, 5/7, Ана Шкорић, 5/7 и Ева Брацановић, 5/3

Шести разред

  1. Душан Марчетић, 6/1 (Зоран Павловић)
  2. Лазар Костић, 6/6 (Станислава Чоловић)
  3. Лазар Љубомировић, 6/6 (Станислава Чоловић)

На општинско такмичење још су се пласирали: Филип Поник, 6/5 и Павле Антић, 6/4

Седми разред

  1. Гаврило Радовић, 7/3 (Зоран Павловић)
  2. Петар Радосављевић, 7/3 (Зоран Павловић)
  3. Јелена Цветићанин, 7/2 (Станислава Чоловић)

На општинско такмичење још су се пласирали: Вук Богдановић, 7/7 и Лазар Јонев, 7/7

Осми разред

  1. Анђела Тешић, 8/5 (Зоран Павловић)
  2. Борис Берић, 8/3 (Зоран Павловић)
  3. Данило Јовић, 8/5 (Зоран Павловић)

На општинско такмичење још су се пласирали: Нада Матејић, 8/1, Радомир Пајовић, 8/4 и Огњен Милановић, 8/1

Општинско такмичење

Пети разред

Лука Јаничић, 5/1 – 3. место (Марија Витаљић)

Шести разред

Душан Марчетић, 6/1 – 2. место (Зоран Павловић)

Лазар Костић, 6/6 – 2. место (Станислава Чоловић)

Лазар Љубомировић, 6/6 – 3. место (Станислава Чоловић)

Седми разред

Гаврило Радовић, 7/3 – 2. место (Зоран Павловић)

Осми разред

Анђела Тешић, 8/5 – 1. место (Зоран Павловић)

Остала такмичења нису одржана.

**********

ГЕОГРАФИЈА

Школско такмичење

Осми разред

1. Балша Јањушевић, 8/5 (Дејан Стоиљковић)

2. Мирољуб Остојић, 8/6 (Нада Ћук)

3. Милица Радуловић, 8/3 (Дејан Стоиљковић)

Остала такмичења нису одржана.

**********

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Школско такмичење

Осми разред

1. Дијана Бешкоски, 8/1 (Драгана Будимировић)

2. Леонара Краснић, 8/5 (Драгана Будимировић)

3. Катарина Аничић, 8/4 (Ивана Поповић)

На општинско такмичење још су се пласирали: Данило Јовић, 8/5, Лана Мијајловић, 8/3 и Јана Бабић, 8/1.

Општинско такмичење

Осми разред

Леонара Краснић, 8/5 – 2. место (Драгана Будимировић)

Катарина Аничић, 8/4 – 3. место  (Ивана Поповић)

Градско такмичење

Осми разред

Леонара Краснић, 8/5 – 3. место (Драгана Будимировић)

Катарина Аничић, 8/4 – 3. место  (Ивана Поповић)

Остала такмичења нису одржана.

**********

НЕМАЧКИ ЈЕЗИК

Школско такмичење

Осми разред

1. Анђела Тешић, 8/5 (Анђа Ашћерић)

2. Балша Јањушевић, 8/5 (Анђа Ашћерић)

3. Марија Гошић, 8/5 (Анђа Ашћерић)

На општинско такмичење још се пласирала Теодора Гордић, 8/3.

**********

МУЗИЧКА КУЛТУРА

Златна сирена

Општинско такмичење

Трећи разред

Кристина Кеслер, 3/3 – 1. место (Тамара Којић, Јасмина Бајчетић)

Шести разред

Марко Кнежевић, 6/3 -1. место (Тамара Којић)

Осми разред

Теодора Гордић, 8/3 – 1. место – соло певање (Тамара Којић)

Теодора Гордић, 8/3 – 1. место – дует (Тамара Којић)

Балша Јањушевић, 8/5 – 1. место – соло певање (Тамара Којић)

Балша Јањушевић, 8/5 – 1. место – дует (Тамара Којић)

Анђела Тешић, 8/5 – 2. место – соло певање (Тамара Којић)

Градско такмичење

Трећи разред

Кристина Кеслер, 3/3 – 1. место (Тамара Којић, Јасмина Бајчетић)

Шести разред

Марко Кнежевић, 6/3 -1. место (Тамара Којић)

Остала такмичења нису одржана.

Међународно такмичење „Марковдански дани“

Категорија „поп песма“

Кристина Кеслер, 3/3 – 2. место (Јасмина Бајчетић)

Категорија „дечија песма“

Тијана Ајданић, 3/3 – 2. место (Јасмина Бајчетић)

**********

ЛИКОВНА КУЛТУРА

Трећи разред

Међународно такмичење за ликовни рад „Насликајмо снове“

Лара Здравковић, 3/3 – 1. место (Јасмина Бајчетић)

**********

ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО

Општинско такмичење

Пети разред

Ања Тркља, 5/6 – 3. место (Сања Дачевић)

Елена Грујић, 5/6 – похвала (Сања Дачевић)

Урош Ћулум, 5/6 – похвала (Сања Дачевић)

Шести разред

Дамјан Граовац, 6/3 – 1. место (Верица Марковић)

Седми разред

Илија Продановић, 7/3 – 1. место (Сања Дачевић)

Осми разред

Милош Милутиновић, 8/2 – 1. место (Сања Дачевић)

Николина Вукотић, 8/5 – 3. место (Сања Дачевић)

Милош Милутиновић, 8/2 и Дамјан Граовац 6/3 су учествовали на Републичком такмичењу.

Републичко такмичење

Милош Милутиновић, 8/2 – 6. место; пласман на такмичење Српска информатичка олимпијада (СИО) – (Сања Дачевић)

Српска информатичка олимпијада

Милош Милутиновић, 8/2 – 2. место (Сања Дачевић)

На такмичењу „Ухвати идеју“, Неда Енчева 7/7 је освојила прву награду. Наставник Сања Дачевић.

******

Физичко васпитање

Општинско такмичење

Рукомет (Зоран Ђорђевић)

Седми и осми разред

Дечаци –1. место

Кошарка (Александар Ерић)

Седми и осми разред

Девојчице– 2. место

Дечаци – 2. место

Атлетика (Љубинка Павлов)

Пети и шести разред

Дечаци

100м– Михајло Вукојчић, 6-7 – 3. место

300м – Никола Јездимировић, 6-3 – 3. место

600м – Лазар Милосављевић, 6-7 – 1. место

Скок у даљ – Огњен Спасенић, 6-2 – 1. место

Бацање кугле – Л. Вараклић, 6-2 – 2. место

Штафета 4х100м – (С. Илић, О. Спасенић, Н. Јездимировић, М. Вукојчић)  – 1. место

Екипно – 2. место

100м– Ана Марија Шнобл, 6-1 – 2. место

600м – Лара Марковић, 5-5 – 1. место

Скок у даљ – Сара Дачевић, 6-3 – 1. место

Бацање кугле – Теодора Стаменковић, 6-1 – 2. место

Штафета 4х100м – (М. Симоновић, М. Бабић, С. Дачевић и Ана Марија Шнобл) – 1. место

Екипно – 1. место

Седми и осми разред

Дечаци

100м – Јован Исаковић, 8-5 – 1. место

300м – Урош Вулетић, 8-2 – 2. место

800м – Немања Ђорђевић, 8-3 – 2. место

Бацање кугле – Јанко Гојсовић, 8-6 – 1. место

Штафета 4х100м – (Ј. Исаковић, М. Јеликић, У. Вулетић и Ј. Гојсовић) – 1. место

Екипно – 1. место

Седми и осми разред

Девојчице

100м – Ема Поповић, 8-1 – 3. место

300м – Ања Младеновић, 8-3 – 2. место

600м – Сара Кнежевић, 7-7 – 1. место

Скок у даљ – Ана Марковић, 7-3 – 3. место

Бацање кугле – Софија Стајић, 7-3 – 2. место

Штафета 4х100м – (Уна Ивановић, Ана Марковић, Нада Аксентијевић, Ема Поповић) – 1. место

Екипно – 1. место

Стони тенис

Градско такмичење

Ема Поповић, 8-1 – 1. место

Пливање

Градско такмичење

Алекса Продановић, 4-7 – 2. место

Марко Мишић, 8-1 – 3.место



Администрација      Законом заштићено. Сва права задржава   Ti Computers Solutions